Aktualno, Hrvatska

Festival ‘Tvoj trenutak, moja svakodnevnica’ i tribina ‘Osnaživanje obitelji osoba s invaliditetom’

Festival  i tribina održat će se 25. rujna 2024. godine  u Ogulinu. Ovo je jedinstvena prilika da zajedno stvorimo inkluzivnije društvo za sve.

Festival će početi u 10 sati na Trgu Petra Stipetića, gdje posjetitelje očekuju zanimljive radionice; likovne radionice, kreativne radionice ,sportske aktivnosti i simulirane situacije koje će omogućiti da se dožive izazovi s kojima se suočavaju osobe s invaliditetom. Dovedite svoje prijatelje i obitelj te zajedno se zabavite!

Izvor: Udruga Radost Ogulin

Tribina će se održati u 17 sati u u dvorani Pučkog otvorenog učilišta Ogulin. Ugostit ćemo eminentne stručnjake koji će govoriti o važnosti osnaživanja obitelji osoba s invaliditetom.

Zašto je važno sudjelovati?

Zato što senzibiliziramo javnost za potrebe osoba s invaliditetom, promičemo inkluziju u društvu, potičemo empatiju i razumijevanje.

Izvor: e-bilten Udruga Radost Ogulin