Aktivizam, Hrvatska

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva organizira dvodnevni godišnji sastanak

Godišnji sastanak s organizacijama korisnicama sustavnih podrški i izobrazba „Razvijanje metodologije za sustav mjerenja zadovoljstva članova i korisnika“ održava se 14. i 15. listopada 2024. godine u Zagrebu, u Školi narodnog zdravlja „Andrija Štampar“.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, u suradnji s E.S.I.F. Ustanovom za obrazovanje odraslih organizira izobrazbu za korisnike sustavnih podrški na temu mjerenja zadovoljstva članova i korisnika.

Izobrazbu vodi profesorica s Ekonomskog fakulteta, izv. prof. dr. sc.Ines Dužević. Na početku izobrazbe sudionike su pozdravili ravnateljica Škole narodnog zdravlja „Andrija Štampar“, prof. dr. sc. Mirjana Kujundžić Tiljak, i zamjenik upraviteljice Nacionalne zaklade, gospodin Luka Bogdan.

RASPORED:

Tijekom drugog dana, uz izobrazbu korisnika nacionalne i temeljne sustavne podrške, u održan je i sastanak s korisnicima tematske sustavne podrške o napretku i uspješnosti rada u 2024. godini te priprema djelovanja tijekom 2025. godine.

Udruge koje su sudjelovale na sastanku su:

Autonomna ženska kuća Zagreb- žene protiv nasilja nad ženama

B.a.B.e. Budi aktivna. Budi emancipiran.

Hrvatska udruga za umjetnu inteligenciju (CroAI)

Fablab, udruga za promicanje digitalne fabrikacije

Hrvatski generalski zbor

Savez antifašističkih boraca i antifašista Republike Hrvatske

Roditelji u akciji – Roda

Zajedno radimo na jačanju civilnoga društva u godinama koje dolaze!