Obilježavanje vojno-redarstvene operacije „Medački džep“

Udruga hrvatskih branitelja liječenih od PTSP Grada Zagreba je kroz program obilježavanja obljetnica i značajnih događaja te  stradanja hrvatskog naroda u Domovinskom ratu, sudjelovala u obilježavanju  VRO „Medački džep“ u Gospiću 09.rujna 2024. godine  sa svojih 36 članova i članova  njihovih obitelji.

Kroz obilježavanje, članovi su sudjelovali su u svetoj misi u Katedrali Navještanja Blažene Djevice Marije.

Nakon mise  odana je počast  poginulim,  nestalim  i stradalim hrvatskim braniteljima  kod  spomenika u Gospići, kod spomenika u vojarni  9. gardijske brigade “Vukovi”  te kod spomen obilježja  “Velebitskim junacima” u Rizvanuši.

Po završetku obilježavanja, članovi Udruge hrvatskih branitelja liječenih od PTSP Grada Zagreba proveli su vrijeme družeći se međusobno.

Fotografija je ustupljena od strane Udruge hrvatskih branitelja liječenih od PTSP Grada Zagreba